Sektörler > Hizmet

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş alışveriş merkezleri, iş merkezleri, rezidanslar, plazalar, toplu konutlar, siteler ve oteller olmak üzere her türlü gayrimenkulün işletilmesi, yönetilmesi, kiralanması ile geliştirilmekte olan gayrimenkullerin proje safhasında işletmeye yönelik danışmanlık hizmetlerini yapmak üzere kurulmuştur.

Modern Gıda "sıcak bir atmosferde lezzetli yiyecekler ve içecekler" anlımına gelen "brasserie" konseptini en güzel şekilde yorumlayan Brasserie Polonez'in markasının yaratıcısıdır. Kalite severlerin buluşma noktası haline gelen Brassserie Polonez ferah ve sıcak atmosferi, lezzetli unutulmaz yemekleri ve en önemlisi güler yüzlü servisiyle benzerlerinden farklı, herkesin kendi rahat hissedeceği bir markadır. Brasserie Polonez konuklarının devamlı mutluluğunu sağlayarak ve her geçen gün yeni halkalar ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Polonez ve Tahincioğlu'nun yarattığı Steakhouse markası Grill Polonez, Şehir kalabalığından uzak, kendinizi doğada hissettirecek kadar huzurlu, açık renkler ve ahşabın sıcaklığında rahat, konforlu bir mekânlarda lezzet tutkunlarını mutlu edecek özel lezzetleriyle hizmet vermektedir.

Geleneksel yemekleri, modern lezzetlerle harmanlayarak sunan Mutfak Polonez’de kaliteli ve sağlıklı malzemelerle yapılan geleneksel yemeklerin yanı sıra fast food alternatifleri bulunmaktadır.


Detaylı bilgi için;
www.metayonetim.com
www.brasseriepolonez.com
www.grillpolonez.com
www.mutfakpolonez.com