Modern Restoran ve Kafeterya İşletmeleri A.Ş.

Modern Restoran ve Kafeterya İşletmeleri A.Ş. 2009 yılında Grill Prime markası ile Palladium Alışveriş Merkezi’nde ilk şubesini açtı. “Sıcak bir atmosferde lezzetli yiyecekler ve içecekler” anlamına gelen brasserie konseptinde dünya mutfağını, en güzel şekilde yorumlayarak, kalite ve lezzet severlerin vazgeçilmez buluşma noktasına haline geldi. Grill Prime ikinci şubesini 2012 yılında Bağdat Caddesi Erenköy’de, ardından 2018 yılında Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nde üçüncü şubesini açarak, dünya mutfağı konseptti ile dostları, aileleri, keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getirmeye

devam etmektedir.

Modern Restoran ve Kafeterya İşletmeleri A.Ş. et severlerin yeni adresi sloganıyla ‘’Grill Prime’’ markası altında Steakhouse & Kasap konseptinde ilk şubesini Palladium Tower İş merkezinde 2015 yılında açtı.  Grill Prime 2018 yılında Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nde ikinci şubesini açarak, gerçek et severleri huzurlu bir ortamda ağırlıyor. Konsepti açık renklerden oluşan, ahşap sıcaklığı, rahat, konforlu restoran olan Grill Prime lezzet düşkünlerini bir araya getirmeye devam etmektedir. Ayrıca ‘’Kasap’’ bölümünde görev yapan uzman kasaplar eşliğinde titizlikle hazırlanan etler, et severler için paketli olarak, satışa da sunulmaktadır.

Modern Restoran ve Kafeterya İşletmeleri A.Ş. üçüncü konsepti Mutfak Polonez’i 2017 yılında Palladium ve Vadistanbul Alışveriş Merkezi’ndeki şubelerini açtı. Bu yeni konsepti ile hızlı servis sektöründe geleneksel Türk yemeklerini sunmaya başladı.

Modern Restoran ve Kafeterya A.Ş.’e 2017 Aralık ve 2018 Mayıs ayları içerisinde 4 yeni şube açarak toplam 7 şube 3 farklı konsept ile kaliteli yemek ve uzman hizmetin ‘herkesle’ buluştuğu huzurlu mekanlar hazırlayarak, konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.

 

Detaylı bilgi için;
https://modernres.com.tr

https://www.grillprime.com

https://www.mutfakpolonez.com/