Real Estate Stars (2020)

İstanbul Marketing Awards (2019)

Capital Dergisi (2019)

Sektörün En Beğenilen Şirketi Tahincioğlu!

17. Altın Örümcek Ödülleri (2019)

Real Estate Stars (2018)

Tahincioğlu; Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, sektörün önde gelen iş örgütleri Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Türkiye Müteahhitler Birliği’nin (TMB) destekleriyle düzenlenen Real Estate Stars’da toplamda 7 ödüle layık görüldü.

2017 yılı ciro bazında en çok ofis projesi satışı yapan şirketler kategorisinde, 1.
2017 en çok konut üreten şirketler kategorisinde, 1.
2017 yılı ciro bazında en çok konut satışı yapan şirketler kategorisinde, 1.
2017 yılı en çok ofis projesi inşaatı sürdüren şirketler kategorisinde 2.
2018 yılı en çok ofis projesi inşaatı sürdüren şirketler kategorisinde 3.
2017 yılı adet bazında en çok konut projesi yapan şirketler kategorisinde 4.
2018 yılı Türkiye’nin en çok proje yürüten şirketler kategorisinde 5.

Sign Of The City Awards En İyi Pazarlama Ödülü – Tahincioğlu Basketbol İsim Sponsorluğu (2018)

Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018’de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle ‘En İyi Pazarlama’, İçerde Çocuk Var projesiyle ‘En İyi Sosyal Sorumluluk’ ve Nidapark Seyrantepe projesiyle ‘En İyi Tesis Yönetimi’, ödüllerine layık görüldü.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi / En İyi Pazarlama Kampanyası
Tahincioğlu’nun uzun vadeli stratejik planlarımız içerisinde sektörün lider markası olma hedefi ön plandaydı. Bu kapsamda marka bilinirliğini arttırmak ve proje satışlarına destek olmak için rekabette farklılık yaratacak bir pazarlama kampanyası geliştirdik. Bu amaç doğrultusunda bugüne kadar, kültür sanat ve eğitim başta olmak üzere pek çok projeye verdiğimiz desteği, Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle spora taşıyarak, Avrupa’nın en iyi ligleri arasında yer alan Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsorluğunu üstlendik. Bugüne kadar en iyi projelerin içinde hayaller arkasında da Tahincioğlu oldu. Bundan sonra da basketbolun hayallerinin arkasında da Tahincioğlu imzası olmasını hedefledik.

Sign Of The City Awards En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi – İçeride Çocuk Var (2018)

Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz gençler ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusunda belirlediğimiz kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımızla hayata geçirdiğimiz konut ve ofis projemizde farklı yaşamlara değmek, umut katmak için yol alıyoruz. Teslim ettiğimiz her gayrimenkul projemiz için başlattığımız farklı bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi bulunuyor. İçerde Çocuk var Projemizi de Nidapark Seyrantepe’den daire almış müşterilerimiz adına gerçekleştirdik. Türkiye’de 9 Kadın Ceza İnfaz Kurumu ile diğer cezaevlerinin kadın koğuşlarında annesinin yanında 0-6 yaş grubu yaklaşık 520 masum çocuk kalmaktadır. Çocukların bu dönemde maruz kaldıkları sosyal, ailesel ve çevresel faktörler, ergenlik, gençlik ve sonraki dönemlerini de etkilemektedir. Fakat Türkiye’de cezaevlerinde çocuklu annelere özel bir alan tasarlanmadığı için çocuklar en temel gelişim süreçlerini cezaevi koşullarında geçirmektedir. Gelecekte toplumun birer bireyi olacak çocukların dışarıdaki çocuklar ile eşit eğitim haklarına sahip olması gerektiği gerçeğinden yola çıkılarak Tahincioğlu olarak, TÇYÖV iş birliği ile ‘İçerde Çocuk Var’ projesine destek verdik ve bu kapsamda Gebze Kapalı Kadın Ceza İnfaz Kurumu’nda kreş ve anaokulu yapımını üstlendik.

Sign Of The City Awards En İyi Tesis Yönetimi – Nidapark Seyrantepe (2018)

European Property Awards Yüksek Bina Mimarisi – Nidapark Seyrantepe (2018)

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan ve nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerine imzası bulunan Tahincioğlu, Avrupa’da ticaret ve konut alanında yapılan projelerin ödüllendirildiği Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Nidapark Seyrantepe projesi ile Yüksek Bina Mimarisi kategorisinde ödüle layık görüldü.

ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen Leed Gold Sertifikası’na da sahip olan Nidapark Seyrantepe projesi, ticari gerçekliği tasarımla buluşturan Viva mimarlığın çizgilerini taşıyor.

Sign Of The City Awards En İyi Çok Katlı Konut - Nidapark Seyrantepe (2015)

Sign Of The City Awards En İyi Pazarlama Kampanyası - Palladium Tower (2015)

Stevie International Business Awards (2015)

Altın Pusula (2015)

Sign Of The City Awards En İyi Rezidans Ödülü – Nidapark Beşiktaş (2014)

European Property Awards Ofis Geliştirme - Palladium Tower Perakende Geliştirme - Palladium Antakya Avm (2013)