Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş.

Tahincioğlu Hizmet ve Yönetim A.Ş; Tahincioğlu Holding iştirakidir. Tahincioğlu’nun konut projelerinin yönetim ve hizmetlerinin sorumluluğunu üstlenerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet olarak, öncelikli hedefimiz; müşterilerimizi, projelerimizi ve tüm işletme süreçlerini teknoloji ile bütünleştirerek iş yeteneğini maksimum düzeye yükselten, çok yönlü bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Tahincioğlu Hizmet ve Yönetim A.Ş, yönetim ve hizmet alanında konut sahiplerine çok geniş bir hizmet yelpazesi sunarak; sosyal tesis yönetimi, bina bakımı, peyzaj bakımı, havuz bakımı, haşere ilaçlama, teknik, resepsiyon, mimari çizim, tesis yönetim ve destek hizmetlerinden yararlanabilmenizi sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için;
www.tahinciogluyonetim.com

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş.

Meta Gayrimenkul Yönetim, başta iş merkezleri olmak üzere, alışveriş merkezleri, rezidanslar, plazalar, toplu konutlar, siteler ve oteller olmak üzere her tür büyüklükteki gayrimenkulün işletilmesi, yönetilmesi, kiralanması hizmetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda geliştirilmekte olan gayrimenkul projelerine, ilk aşamadan itibaren işletmeye yönelik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Detaylı bilgi için;
www.metayonetim.com