Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş.

Tahincioğlu Hizmet ve Yönetim A.Ş; Tahincioğlu Holding iştirakidir. Tahincioğlu’nun konut projelerinin yönetim ve hizmetlerinin sorumluluğunu üstlenerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet olarak, öncelikli hedefimiz; müşterilerimizi, projelerimizi ve tüm işletme süreçlerini teknoloji ile bütünleştirerek iş yeteneğini maksimum düzeye yükselten, çok yönlü bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Tahincioğlu Hizmet ve Yönetim A.Ş, yönetim ve hizmet alanında konut sahiplerine çok geniş bir hizmet yelpazesi sunarak; sosyal tesis yönetimi, bina bakımı, peyzaj bakımı, havuz bakımı, haşere ilaçlama, teknik, resepsiyon, mimari çizim, tesis yönetim ve destek hizmetlerinden yararlanabilmenizi sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için;
www.tahinciogluyonetim.com

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş.

Meta Gayrimenkul Yönetim, başta iş merkezleri olmak üzere, alışveriş merkezleri, rezidanslar, plazalar, toplu konutlar, siteler ve oteller olmak üzere her tür büyüklükteki gayrimenkulün işletilmesi, yönetilmesi, kiralanması hizmetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda geliştirilmekte olan gayrimenkul projelerine, ilk aşamadan itibaren işletmeye yönelik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Detaylı bilgi için;
www.metayonetim.com

Ve Gayrimenkul Turizm İnşaat A.Ş

Ve Gayrimenkul, Tahincioğlu Holding’in grup şirketlerinden biridir.

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Tahincioğlu’nun 65 yılı aşan tecrübesini arkasına alan “Ve Gayrimenkul” gayrimenkul, sektörünün profesyonellerini bir araya getirerek Hupev markasını kurdu.

Satış, pazarlama, kiralama, tasarım, müşteri hizmetleri konularında kusursuz bir deneyim sunmayı amaçlayan Hupev, 2021 yılında faaliyet göstermeye başladı.

Hızlı Uygun Pratik sloganı ile yola çıkan HUPEV, evini kiraya vermek isteyen ve kiralık ev arayan kişilerin A’dan Z’ye ihtiyaçlarını tespit ederek tüm süreçlerde A + hizmet sunuyor.

Kiralık ev arayanlara merkezi lokasyonlarda, eşyalı, tam donanımlı evlerde orta ve uzun vadeli konaklama hizmeti sunarken ev sahiplerine ve müteahhit firmalara da kazançlarını garanti ederek maksimum gelir elde etmeyi amaçlıyor.

 

Detaylı Bilgi için

hupev.com